Choď na obsah Choď na menu
 


14. 4. 2016

Top Spring Fashion #1

Hi everyone!

welcome.jpg

Vítam vás pri dnešnom článku! Určite každý pozná taký pocit, keď vôbec neviete, čo na seba. Preto by som vám dnes rada pomohla, a ukázala by som vám pár COOL OUTFITOV. Dúfam, že sa vám článok bude páčiť. Takže si pripravte čaj, pohodlne sa usaďte a ideme na to!

 

1. Rebelský a zároveň elegantný štýl!

o1.jpg

Máte elegantný štýl, ale tiež sa niekedy chcete zmeniť na rebelky? Tak to je toto presne pre vás. Aby ste boli rebelkami, zvoľte nejaké jeany, a k tomu biele tričko. A keď sa budete chcieť premeniť do elegantného štýlu, stačí si na to dať sako, a najlepšie doplniť nejakým náhrdelníkom.

2. Kvetinová kráska!

o2.jpg

Páčia sa vám kvetinové vzory? Tak to je tento outfit priamo pre vás! Stačí si zobrať obyčajné nenápadné rifle, a doladiť to krásnym ružovým tričkom bez rukávov. A aby ste boli kvetinové, tak to dolaďte krásnym sakom s kvetinovým vzorom. A aby nechýbali doplnky, zvoľte nejakú pastelovo - žltú kabelku a k nej pastelovo - žlté topánky, a nakoniec nejaké pekné slnečné okuliare.

3. Pastelové farby vládnu jari!

o3.jpg

Páčia sa vám pastelové farby? Tak to je tento outfit pre vás ako stvorený! Stačí si obliecť obyčajné čierne legíny a sivé tričko, ktoré si trošku zatočte. A potom dolaďte pastelovo - ružovou sukňou. A aby to nebolo nudné, zvolíme nejaký perlový náhrdelník. Ako obuv zvolíme čierne, lesklé, šnúrovacie topánky.

 

Tak, to je všetko. Ja veľmi dúfam, že som vám pomohla. Ale kto si tu nenašiel svoje, tak sa neobávajte! Dnes to bola taká elegantnejšia verzia. Ale zajtra, tak to budú parádne rebelské outfity! No a vy sa majte fantasticky, a my sa uvidíme pri ďalšom článku. BYE!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.