Choď na obsah Choď na menu
 


KONIEC S BLOGOM??? Blond vlasy??? Osemročné gymnázium??? Wattpad príbehy??? - ASK ME #2 ♥

Hi everyone!

Vítam vás pri dnešnom článku. Keďže sa okolo mňa v poslednej dobe toho celkom dosť deje a veľa vecí ste sa ma pýtali, rozhodla som sa urobiť ASK. Ideme na to! :)

 

Na tvojom Instagrame som videla, že máš blond vlasy. Povieš nám niečo o tom?

Áno, áno, mám blond vlasy! :D Moja prirodzená farba vlasov je hnedá, ale ja som proste chcela zmenu. Najprv som mala iba blond končeky, potom som mala polovicu hlavy svetlo hnedú a nakoniec mám skoro celú hlavu blond! Pýtate sa prečo skoro? Vrch som si nechala prirodzene hnedý, lebo som si nechcela ničiť vlasy celé.

 

Si s týmito vlasmi spokojná?

Áno, hrozne moc ♥ Moc, moc ďakujem maminke, ktorá mi ich urobila ♥

 

Moc gratulujem, že si sa dostala na osemročné gymnázium! Aké to tam je?

Najprv chcem povedať, že ti moc ďakujem ♥ Je to tam skvelé, viac vám ale bohužiaľ neprezradím, keďže špeciálne na toto téma chystám článok! <3 3:)

 

Ako si na tom s wattpadom? Všimla som si, že ti narástli followeri a máš aj pár nových príbehov, nebude o wattpade nejaký článok?

S wattpadom som na tom skvelo, písať tam ma baví stále viac a viac <3 Je pravda, pribudli followeri a aj nejaké tie príbehy, takže sa mrknite a určo mi tam dajte follow (volám sa tam : @_applequeen)! ♥ <3 A článok som aj chcela urobiť, tak mi do komentíku napíšte, či by ste chceli. :)

 

Ako si na tom s kamarátkami? Našla si už nejakú BFF, alebo sa v tvojom okolí nachádzajú ľudia, ktorým sa nedá veriť?

No, ono to je ťažko povedať. V podstate na základke som nemala nejaký dobrý kolektív, tým dievčatám som nemohla veriť a boli to také tie, ehm... "kamarátky" :/ Proste v živote máloktorý človek nájde takú kamarátku/kamaráta, aby si mohli veriť a toto všetko. Nechcem byť nejaká pesimistická, ale podľa mňa na svete ani najlepšie kamarátstvo ani neexistuje...

 

Uvažovala si niekedy nad skončením s blogom?

Uvažovala. A vlastne preto som si nechala túto otázku na koniec, lebo som vám to chcela v podstate oznámiť... Teraz máme na gympli strašne veľa učenia, nič nestíham a som rada, ak môžem večer aspoň trochu cvičiť. Som strašne vyčerpaná a veľa ľudí mi povedalo, že sa to na mne začína aj trochu prejavovať. A ja už proste nevládzem, nevládzem už zvládať takýto nátlak! A preto končím. Raz sa k tomuto blogu možno vrátim, ale nie je to isté...

 

A, je to tu. Ten moment, kedy sa s vami lúčim, možno navždy. Nikdy by ma nenapadlo, že blog kde mám skoro 3000 fanúšikov len tak zahodím. Ale nechcem aby sa proste dialo toto všetko, čo sa teraz deje. V poslednej dobe sa mi stalo strašne veľa vecí a ja už fakt neviem ako ďalej... A preto je toto jediné riešenie...

VŠETKÝCH VÁS MOC MILUJEM, SOM NESKUTOČNE VĎAČNÁ ZA TAKÉTO ČÍSLA A VŠETKÝM VÁM PATRÍ VEĽKÁ VĎAKA, LEBO STE MI NESKUTOČNE ZMENILI ŽIVOT A EŠTE RAZ VÁM MOC ĎAKUJEM!!! ♥♥♥

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak fajn, nekončím! :D Kto sa nachytal? Napíšte do komentárov! :* Moc vás milujem a určite by som neprestala písať pre vás! Tento blog mi podstatne zmenil život a nehodlám sa ho vzdať! Všetkým vám moc ďakujem a zároveň aj ukončujem tento ASK :)

BYE! (: ♥

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Tornado, earchquakes?! No, it is XEvil.

Latonyatoors, 26. 3. 2018 16:23

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can solve almost any anti-bot captcha.
Captcha Solution Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8400 other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"