Choď na obsah Choď na menu
 


28. 3. 2016

My Opininions #1

Hi everyone!

welcome.jpg

Vítam vás pri dnešnom článku! Ako ste si mohli prečítať názov článku, dnes sa zameriam na svoje názory. Vlastne tu budú určité veci a ja sa k nim budem vyjadrovať. Inak chcem pripomenúť, že každý máme iné názory a nemusíme sa zhodovať. Ak by sa vám článok páčil a chceli by ste ďalší diel, určite napíšte dole do komentov. Tak si pripravte čaj, pohodlne sa usaďte a ideme ne to!

 

Geyovia a lezby

Tak asi takto, oni nemôžu za to, že sa tak narodili. Preto ich nekritizujem, a ani sa ich nesnažím nijako ponižovať. Keď sa tak vlastne zamyslíte, zistíte, že sú to obyčajní ľudia, len sú inak orientovaní. A keby ste vy boli oni, tak by vám tiež vadilo, keby sa vám niekto posmieval a ponižoval vás. Preto môj názor je, že sú to obyčajní ľudia a netreba ich ponižovať a smiať sa im.

 

Šikana

Tak ja šikanu neznášam. Sama som už bola šikanovaná a viem z vlastných skúseností, že to nie je nič dobré. Tí ľudia ktorí šikanujú sú zlí a necitliví. Mňa by zaujímalo, že ako by sa cítili tí ktorí niekoho šikanujú, keby boli šikanovaní oni. Určite by boli smutní a rýchlo by si to rozmysleli. Takže, pokiaľ ste niekedy boli šikanovaní, tak mi to určite napíšte do komentára. A ak niekoho šikanujete, tak vám radím aby ste s tým prestali, lebo sa vám to vypomstí.

 

Hejteri

Ja mám na nich takýto názor, oni sú vlastne ľudia ktorí niekomu závidia. Sú to ľudia ktorí závidia niekomu niečo, čo dokázal a oni nie. Najčastejšie sa hejtuje na YouTube. Ja úprimne som ešte žiadne video nezhejtovala. A tých ľudí nechápem, lebo ja by som sa v ich roli cítila zle a previnilo. Ale často si ľudia mýlia hejty s konštruktívnou kritikou. Toto je hejt: Ty máš blbé svetlo, si taká ****.  Toto je kritika: Máš celkom zlé svetlo, takže ak sa chceš zlepšiť, určite si to oprav. Ale to som trošku vyskočila z tématu. Ich nemám rada preto, lebo by to mohli napísať slušne. Ale keby videli toho človeka, vsadím sa, že by mu to do očí nepovedali. K tomu tu mám jedno krátke video:

Tak to by bolo všetko. Ak chcete, tak mi do komentára napíšte vaše názory na tieto veci, určite si ich rada prečítam. Tak majte sa krásne, a nezabudnite sa usmievať! BYE!

bye-.png

 

                        

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Šikana

Emtini, 31. 3. 2016 8:50

Ja som bola šikanovaná najmenej 10x neviem ale v mojom okolí (:pokial nepočítam rodinu a BFF:) ma ľudia nemajú velmi radi

Re: Šikana

Adminka, 31. 3. 2016 15:29

Tak to mi je ľúto :-,( A nevieš prečo ťa nemajú radi?
Ja keby som bola na tvojom mieste a šikanovali by ma, ja by som sa proste nedala. Ja viem, že je to v tej chvíli ťažké, ale treba to urobiť, inak si budú myslieť, že s tebou môžu manipulovať ako chcú. Len taký malý tip :-) Dúfam, že som ti pomohla.